Мини-футбол бўйича Қўриқлаш бошқармаси биринчилиги мусобақалари ўтказилди
Ходимларнинг бўш вақтларини мазмунли ташкил этиш, уларнинг спорт билан мунтазам равишда шуғулланишларини ошириш мақсадида тизимли ишлар амалга оширилмоқда. Хусусан, куни кеча Навоий вилояти Қўриқлаш бошқармаси раҳбарияти ҳамда Касаба уюшмаси қўмитаси билан ҳамкорликда ходимлар ўртасида спортнинг мини-футбол тури бўйича Қўриқлаш бошқармаси биринчилиги мусобақаси ташкил этилди.
Қизғин ва муросасиз кечган баҳсларда 3 ўринни Кармана тумани, 2 ўринни Қизилтепа тумани Қўриқлаш бўлимлари ҳамда фахрли 1 ўринни Қўриқлаш бошқармаси Алоҳида батальони ходимлари қўлга киритишди. Мусобақа сўнгида ғолиб деб топилган ходимлар ташкилотчилар томонидан қимматбаҳо совғалар билан тақдирланишди.

Состоялось соревнование на первенство Управления охраны по мини-футболу
В целях организации содержательного досуга сотрудников, повышения их регулярных занятий спортом проводится системная работа. В частности, на днях руководство Управления охраны Навоийской области совместно с Профсоюзным комитетом организовали соревнование на первенство Управления охраны по мини-футболу среди личного состава.
В результате зрелищных и захватывающих игр 3-е место заняли сотрудники Отдела охраны Карманинского района, 2-е место – Кызылтепинского района, а почетное 1-е место – сотрудники Отдельного батальона Управления охраны.