Мини-футбол бўйича Қўриқлаш бошқармаси биринчилиги мусобақалари ўтказилди
Ходимларнинг бўш вақтларини мазмунли ташкил этиш, уларнинг спорт билан мунтазам равишда шуғулланишларини ошириш мақсадида тизимли ишлар амалга оширилмоқда. Хусусан, куни кеча Навоий вилояти Қўриқлаш бошқармаси раҳбарияти ҳамда Касаба уюшмаси қўмитаси билан ҳамкорликда ходимлар ўртасида спортнинг мини-футбол тури бўйича Қўриқлаш бошқармаси биринчилиги мусобақаси ташкил этилди.
Қизғин ва муросасиз кечган баҳсларда 3 ўринни Кармана тумани, 2 ўринни Қизилтепа тумани Қўриқлаш бўлимлари ҳамда фахрли 1 ўринни Қўриқлаш бошқармаси Алоҳида батальони ходимлари қўлга киритишди. Мусобақа сўнгида ғолиб деб топилган ходимлар ташкилотчилар томонидан қимматбаҳо совғалар билан тақдирланишди.

A competition for the championship of the Directorate of Protection in mini-football took place
Systematic work is being carried out in order to organize meaningful leisure activities for employees and increase their regular sports activities. In particular, the other day, the leadership of the Directorate of Protection of Navoi region, together with the Trade Union Committee, organized a competition for the championship of the Directorate of Protection in mini-football among the personnel.
As a result of the spectacular and exciting games, the 3rd place was taken by employees of the Department of Protection of Karmana district, the 2nd place by the Department of Protection of Kyzyltepa district, and the honorable 1st place by employees of a Separate battalion of the Directorate of Protection.