Спортнинг юнон-рум кураши тури бўйича ўтказилган вилоят биринчилигида Қўриқлаш бошқармаси жамоаси ғалаба қозонди
Фарғона шаҳрида ҳуқуқни муҳофаза қилувчи ташкилотлар ўртасида спортнинг юнон-рум кураш тури бўйича вилоят биринчилиги мусобақаси бўлиб ўтди. Мазкур мусобақада 6 та вазн тоифасида 60 дан ортиқ курашчилар ўз имкониятларини синовдан ўтказдилар.
Қизғин ва муросасиз кечган баҳслар якуний натижаларига кўра Қўриқлаш бошқармаси жамоаси фахрли 1 ўринни эгаллади. 2 ўрин Ички ишлар бошқармаси жамоасига насиб этган бўлса, ДХХ Чегара қўшинлари жамоаси кучли учликка якун ясаб берди.
Якунда ғолиб ва совриндорлар ташкилотчилар томонидан медал диплом ва эсдалик совғалари билан тақдирланди.

The team of the Directorate of Protection won the regional championship in Greco-Roman wrestling
The regional championship in Greco-Roman wrestling among law enforcement officers was held in the city of Ferghana. More than 60 wrestlers took part in the competition, competing in 6 weight categories.
Following the results of intense and spectacular fights, the Directorate of Protection team took the honorable first place. The second place went to the team of the Department of Internal Affairs, and the team of the Border Troops of the State Security Service rounded out the top three.
The winners and prize-winners were awarded with medals, diplomas and memorable gifts from the organizers of the competition.