O‘ZBЕKISTON RЕSPUBLIKASI MUSTAQILLIGINING 32 YILLIGI MUNOSABATI BILAN "QO‘RIQLASH" BOSH BOSHQARMASI XODIMLARINI TAQDIRLASH MAROSIMI BO‘LIB O‘TDI
Bugun davlatimiz mustaqilligining 32 yilligi munosabati bilan Milliy gvardiya "Qo‘riqlash" bosh boshqarmasida o‘z mehnatlari va intilishlari bilan safdoshlariga o‘rnak bo‘layotgan, jismoniy va yuridik shaxslarning mol-mulki va obyektlar daxlsizligini ta’minlash hamda "Qo‘riqlash" faoliyatiga munosib hissa qo‘shib kelayotgan bir guruh xodimlar tantanali tarzda mukofotlandilar.
Videokonferens aloqa tarzida tashkil etilgan bayram tadbirida Milliy gvardiya qo‘mondoni o‘rinbosari polkovnik M.J.G‘aniyev so‘zga chiqib, "Qo‘riqlash" bosh boshqarmasi tizimlarida xizmat qilib kelayotgan xodimlarni, ularning oila a’zolarini hamda ko‘p millatli xalqimizni ushbu qutlug‘ ayyom bilan samimiy muborakbod etib, ularga o‘zining yuksak hurmati va ezgu tilaklarini bildirdi.
Soha ravnaqiga o‘z hissasini qo‘shib, safdoshlariga o‘rnak bo‘layotgan bir guruh xodimlarga, ishchi va xizmatchilarga "Milliy gvardiya fidoyi xodimi" ko‘krak nishoni, "Qo‘riqlash" bosh boshqarmasi faxriy yorlig‘i hamda qimmatbaho sovg‘alar topshirildi.
Fursatdan foydalanib barcha yurtdoshlarimizni mustaqilligimizning 32 yilligi bilan samimiy muborakbod etamiz. Yurtimiz tinch, osmonimiz musaffo bo‘lsin!

ON THE OCCASION OF THE 32ND ANNIVERSARY OF INDEPENDENCE OF THE REPUBLIC OF UZBEKISTAN, AN AWARD CEREMONY WAS HELD FOR EMPLOYEES OF THE MAIN DIRECTORATE OF "PROTECTION"
On the occasion of the 32nd anniversary of the independence of our state, a group of employees who made a worthy contribution to the activities of the system, ensuring the inviolability of the property of individuals and legal entities, as well as distinguished themselves by striving and setting an example to their comrades, were solemnly awarded today in the Main Directorate of "Protection" of the National Guard.
At the event, held in a videoconference format, the Deputy Commander of the National Guard, Colonel M.J.Ganiev, sincerely congratulated the employees serving in the systems of the Main Directorate of "Protection", their family members and our multinational people, and also expressed the highest respect and best wishes.
A group of employees, workers and employees who contributed to the development of the service and set an example to their comrades were awarded with badges "Milliy Gvardiya fidoyi hodimi", as well as certificates of honor of the Main Directorate of "Protection" and valuable gifts.
Taking this opportunity, we sincerely congratulate all compatriots on the 32nd anniversary of our independence. May peace always reign in our country, and the sky be clear!