Матбуот ва Оммавий ахборот воситалари ходимлари куни муносабати билан Ўзбекистон Республикаси Миллий гвардияси қўмондони ўринбосари полковник М.Ж.Ғаниевнинг табриги!
Ҳурматли матбаачилар, ноширлар, журналистлар, радио ва телевидение ходимлари, блогерлар, ахборот хизматлари ходимлари ва соҳа фахрийлари. Сизларни 27 июнь – Матбуот ва оммавий ахборот воситалари ходимлари куни муносабати чин қалбимдан муборак этиб, энг эзгу тилакларимни изҳор қиламан!
Юртбошимиз томонидан мамлакатимизда олиб борилаётган одилона ва халқпарвар сиёсатни кенг тарғиб этиш ва жамоатчиликка сифатли ва шаффофлик билан етказишда оммавий ахборот воситалари ходимларининг хизмати беқиёсдир.
Шу жумладан, Миллий гвардия ҳарбий хизматчилари ва ходимларининг юртимиз тинчлиги ва халқимиз фаровонлигини таъминлаш каби шарафли хизматларини жамоатчиликка етказиш борасида ҳам Қўриқлаш бош бошқармаси ахборот хизмати ходимлари туну-кун, фидоийларча ва садоқат билан хизмат қилиб келмоқдалар.
Фурсатдан фойдаланиб барча матбуот ва оммавий ахборот воситалари ходимларини ушбу касбий байрам билан самимий муборакбод этиб, машаққатли ва шарафли ишларингизда муваффақиятлар, оилангизга бахт-саодат, хонадонларингизга тинчлик-хотиржамлик ва файзу барака тилайман
Муҳтарам оммавий ахборот воситалари ходимлари, Қўриқлаш бош бошқармаси раҳбарияти томонидан бундан буён ҳам мазкур соҳани қўллаб қувватлаш ҳамда журналистларнинг машаққатли меҳнатини ҳар томонлама рағбатлантиришга алоҳида эътибор қаратилади.
Яна бир бор барчангизни байрам билан муборакбод этиб, Сизларга мустаҳкам соғлиқ, хизматларингизда омад ва улкан зафарлар тилаб қоламан!

Поздравление заместителя командующего Национальной гвардией Республики Узбекистан полковника М.Ж.Ганиева с Днем работников печати и средств массовой информации!
Уважаемые журналисты, издатели, блогеры, работники печати, радио и телевидения, информационных служб, а также ветераны сферы. От всей души поздравляю Вас с 27 июня – Днем работников печати и средств массовой информации и выражаю наилучшие пожелания!
Велика заслуга работников средств массовой информации в широком продвижении справедливой и гуманной политики, проводимой нашим президентом в стране, качественном и прозрачном информировании населения.
В их числе и сотрудники информационной службы Главного управления охраны, которые круглосуточно самоотверженно и верно выполняют свои обязанности с целью информирования общественности о почетной работе военнослужащих и сотрудников Национальной гвардии на пути обеспечения мира нашей страны и благополучия нашего народа.
Пользуясь случаем, хочу искренне поздравить всех работников печати и средств массовой информации с профессиональным праздником и пожелать успехов в нелегком и почетном труде, счастья и благополучия семьям, мира и добра в ваших домах.
Уважаемые работники средств массовой информации, руководство Главного управления охраны и впредь будет уделять особое внимание поддержке данной сферы, а также достойно поощрять нелегкий труд журналистов.